CZEŚĆ!

Cieszę się, że tu jesteś i chcesz mnie poznać :)

Jestem Agata. Mieszkam we Wrocławiu razem z moim ukochanym Krzysiem, dwoma kotami i dwiema szynszylami. Marzę o drewnianym domku w samym sercu lasu, ale na razie cieszę się życiem w kamienicy na wrocławskim Nadodrzu. Uwielbiam rośliny więc zanim wyprowadzę się do lasu, tworzę swoją własną dżunglę w mieszkaniu. Natura jest dla mnie największą inspiracją, pasjonuje mnie księżyc i jego wpływ na nasze życie. Najbardziej relaksuje mnie czytanie książek, głównie fantasy i kryminałów. Jestem wielką fanką Harrego Pottera i Władcy Pierścieni. Może to właśnie fascynacja przygodami Harrego spowodowała moje zainteresowanie magią, rytuałami natury i zielarstwem. Co staram się odzwierciedlać w mojej fotografii.

moje-zdjęcie

O mojej fotografii

Fotografuję już czternaście lat, czyli połowę mojego życia, niesamowite, prawda? Od kiedy zaczęłam się interesować fotografią, jako nastolatka, wiedziałam, ze to coś, czym chcę się zajmować. Po prostu pokochałam to od pierwszych, amatorskich sesji, robionych w parku czy własnym ogródku. Teraz, zależy mi przede wszystkim na ujęciu jednego, wyjątkowego momentu, który przedstawia wrażliwość i delikatność moich modelek i modeli (nieważne czy są to ludzie, zwierzęta, drzewa czy kwiaty). Uwielbiam świadomość, że ta chwila już nigdy się nie powtórzy, a jednak uchwyciłam ją na zawsze. Długo błądziłam po różnych ścieżkach, ale w końcu zrozumiałam, że moją ścieżką serca jest właśnie fotografia i to na niej muszę pozostać. Działam głownie we Wrocławiu i na terenie Dolnego Śląska, ale jestem otwarta na przeróżne podróże po Polsce, a nawet po Całym Świecie 🙂

Kilka faktów o mnie

  • 1. Kocham muzykę :) Przez 12 lat uczyłam się gry na pianinie. Moim wielkim marzeniem zaś jest nauczyć się grać na wiolonczeli.
  • 2. Uwielbiam podróże. Podróżowałam m.in. po Chinach przez 5 tygodni. Było to prawdziwa przygoda życia.
  • 3. Jestem leworęczna.
  • 4. Przez rok mieszkałam w Paryżu gdzie pracowałam jak Au Pair.
  • 5. Jestem z wykształacenia filolożką francuską.
  • 6. Moim ulubionym filmem jest "Amelia" - to dzięki niemu pokochałam język francuski 🙂
  • 7. Kiedy byłam mała chciałam pracować w FBI i jeszcze zostać archeologiem.
  • 8. Uwielbiam chodzić po lumpeksach i buszować tam w poszukiwaniu skarbów - nie tylko ubraniowych.
  • 9. Kiedy potrzebuję ciszy, uciekam do lasu. Najlepiej z hamakiem pod pachą.
  • 10. Jestem ogromną fanką czekolady, szczególnie czekoladowych gwiazdek i lodów Snickersów 😃