• 1. Czy możemy sesję zrobić w studio?

Tak, jak najbardziej możemy zrobić sesję w studio. Mam kilka ulubionych miejsc, z chęcią podeślę Ci linki do nich, abyś wybrała/wybrała to wnętrze, które z Tobą rezonuje najbardziej. Ceny wynajmu  studia we Wrocławiu wahają się między 90zł a 120zł za godzinę. Sesja zdjęciowa w studio zajmuje wówczas maksymalnie 2h. Sesję zdjęciową możemy również wykonać w Twoich domowych wnętrzach. Często właśnie u siebie czujemy się przecież naswobodniej. Szczególnie dobrze sprawdzają się one w sesjach rodzinnych. Czego potrzebujemy? Okna, jasnego pomieszczenia i możemy działać ;))

 

2. Czy jest możliwość zrobienia sesji w innym mieście niż Wrocław?

Działam głównie w obrębie Wrocławia i Dolnego Śląska. Bywam też czasami w innych miastach, takich jak Warszawa, Poznań, Opole, Ostrów Wielkopolski etc. Napisz do mnie, na pewno wspólnie coś wymyślimy! 

 

3. Jak wygląda rezerwacja sesji?

Napisz do mnie mejla lub skontaktuj się ze mną przez Social Media. Daj znać również czy Twoja wymarzona sesja zdjęciowa ma się odbyć w plenerze czy studio. Możesz mi również wysłać kilka inspiracji z Internetu, żebym mogła lepiej zobrazować sobie Twoją wizję. Możesz też liczyć na moją kreatywność w tym temacie, ponieważ mam milion pomysłów nas sekundę :D Następnie kiedy dogadamy już termin rezerwacja odbywa się poprzez wpłatę zadatku 150zł na konto.

 

4. Co jeśli musimy przełożyć sesję z powodów pogodowych/zdrowotnych/losowych?

Poinformuj mnie o tym kiedy tylko to będzie pewne, że nie możesz się na sesji zdjęciowej zjawić. Wymyślimy nowy termin (zadatek przechodzi jako rezerwacja innego terminu). Przełożyć możemy max 2 razy.

 

5. Czy posiadasz jakieś stylizacje do sesji?

Tak! Napisz do mnie, że potrzebujesz stylizacji do Twojej wymarzonej sesji zdjęciowej. Pokażę Ci co mam. A jeśli nie znajdziesz interesującego ubrania w mojej kolekcji, pobuszujemy w Twojej szafie i na pewno coś znajdziemy :)

 

6. Ile trwa sesja?

Nie mam określonych ram czasowych na sesjach. Szczególnie tych plenerowych. Czasem jest to godzina, czasem dwie.  Sesja zdjęciowa z Tobą to dla mnie przede wszystkim spotkanie. Czas na pogaduchy, poznanie się. Zdjęcia są pięknym wynikiem tego spotkania. Wychodzę z założenia, że im lepiej poznamy się, tym lepsze zdjęcia nam wyjdą. Sprawdza mi się to od dawna.

 

7. O jakiej porze dnia najlepiej zrobić sesję? 

W porze letniej najlepiej zrobić sesję zdjęciową przed południem (o poranku, a nawet o świcie!) albo późnym popołudniem w okolicach zachodu słońca. Mamy wtedy najpiękniejsze światło. I bardzo prawdopodobone jest, że na naszej sesji pojawi się złota godzina! W porze zimowej zaś najlepiej się sesje robi do 15, ponieważ po południu już się ściemnia. Najlepsze są moim zdaniem poranki wówczas.

 

7. Co z miejscem na sesję?

Jeśli chodzi o miejsce na naszą sesję zdjęciową - wybieramy je wspólnie. Zawsze podpytuję podczas konsultacji przed sesją czy masz jakieś swoje ulubione miejsca, w których czujesz się dobrze i swobodnie. Może to być nawet Twoje mieszkanie :)

Jeśli chodzi o plener w pełni możesz polegać na mnie w tym temacie, bo mam całe mnóstwo ciekawych miejsc do zaproponowania. Często wybieram się na wycieczki, by rozeznać się w terenie. Dzięki czemu wiem czy akurat w danym miejscu kwitną piękne kwiaty etc! 

 

8. Nie umiem pozować i martwię się, że przez to zdjęcia będą sztuczne/brzydkie

Nie martw się o to, ponieważ na moich sesjach nie ma zbyt wiele pozowania :) Bazuję na naturalności. Rozmawiamy, słuchamy czasem muzyczki, śmiejemy się. Piękne zdjęcia są wypadkową spotkania, na którym obiecuję, że będziesz się czuła w pełni zaopiekowana i swobodna. Myslę, że rezultat mocno pozytywnie Cię zaskoczy! 

 

9. Jak długo będę czekać na gotowe zdjęcia?

Potrzebuję ok. 2 tygodni na obróbkę. Po sesji wysyłam Ci link do galerii, skąd będziesz mógł/mogła wybrać ulubione kadry i także dokupić dodatkowe zdjęcia.

 

10. Czy usuwasz niedoskonałości w photoshopie?

Mojej fotografii przyświeca naturalność :) Nie modyfikuję ciała ani nie dodaję elementów graficznych do moich zdjęć. W grę wchodzi jedynie lekki retusz np. wyprysków na twarzy albo punktowych zaczerwienień.